Preschoolers ABC Playground

Eğitici Oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 8.89 TL
  • Boyut 38 MB
  • Version 4.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Jan Essig - Fun & Educational Games for kids
Çocuğunuzun alfabeyi hemen öğrenmesini istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Çocukların eğlenceli zaman geçirmesini sağlayan bu oyun onların diğer çocuklardan bir adım daha önde olmasını sağlayacak.Her yönden çocukların gelişimine destek olan bu mükemmel oyun ile çocuklar artık çok daha mutlu olacak. Yüksek görünüm kalitesi, sevimli ses efektleri, minik animasyonlar ve eğlenceli çocuk şarkıları ile oyunu mükemmel kılmakta. Çocukların bu oyunu hiç sıkılmadan oynaması onların İngilizceyi da daha çok sevmesine yardımcı olacak

Çocukların alfabeyi öğrenmesini sağlayan bu oyun özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilmiştir. Çocukların İngilizce öğrenmesini sağlayan bu oyun onları çok daha bilgili ve bilinçli biri haline getirecek. Çocuklara görsel olarak da destek veren bu oyunda çocukların bilgileri sağlıklı bir şekilde öğrenmesi için çok çaba harcanmıştır.  Bu yüzden de bu oyun onların tüm ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere sahip.

Yeni bir dil öğrenilmesi için harika bir fırsat olan bu oyun bir harika. Bu oyun ile çocukların gelişimine siz de destek olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey indir butonuna bir kere basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyun ile siz de çocukların İngilizceyi kolay bir şekilde öğrenmesine destek olun. Hemen indirin ve siz de deneyin. 

Preschoolers ABC Playground indir